نقاشی‌های رضا بیگناه (هنرمند ایرانی مقیم کانادا) از عصر چهارشنبه پانزدهم در گالری مژده به نمایش درمی‌آید

نقاشی‌های رضا بیگناه (هنرمند ایرانی مقیم کانادا) از عصر چهارشنبه پانزدهم در گالری مژده به نمایش درمی‌آید. این هفتمین نمایشگاه انفرادی او به شمار می‌رود که اغلب‌شان در تورنتو کانادا بود

نقاشی‌های رضا بیگناه (هنرمند ایرانی مقیم کانادا) از عصر چهارشنبه پانزدهم در گالری مژده به نمایش درمی‌آید. این هفتمین نمایشگاه انفرادی او به شمار می‌رود که اغلب‌شان در تورنتو کانادا بود.

بیگناه درباره آثارش می‌گوید: هر دوره از نقاشی‌هایم متأثر از رویداد یا اتفاقی است که مرا ملزم به بیان خود کرده است. مهاجرت، و همزمان اندیشیدن در دو فرهنگ متفاوت، اگر چه بیشترین تاثیر بر فرم و مضمون نقاشی‌هایم داشته است، اما به طور کلی انسان، به معنای وسیع کلمه، محور تمام ٱنهاست. با اینکه هر دوره از کارهایم، مستقل و متفاوت به نظر می‌رسد، اما در نهایت مضمون مشترکی دارند که درونیات مرا بازگو می‌کنند.

بیگناه متولد ۱۳۴۹ ، سال ۱۳۷۹ کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش از دانشگاه تربیت مدرس و سال ۱۳۹۲ کارشناسی طراحی داخلی از کالج کانستوگا کانادا را اخذ نموده است. او پانزده تجربه در زمینه کارگردانی تئاتر و چهار تصویر‌سازی کتاب کودک را نیز در رزومه هنری خود دارد.

نمایشگاه نقاشی‌های رضا بیگناه تا بیست و یکم آذر ماه در گالری مژده به نشانی سعادت‌آباد، علامه شمالی، هجدهم شرقی، پلا ۲۷ دایر است.

منبع:ایلنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *