گروه تئاتر تجربه از بین علاقه مندان و فارغ التحصیلان رشته هنرهای نمایشی به صورت فراخوان عمومی عضو می پذیرد

متقاضیان حضور در مرحله دوم آزمون بازیگری گروه تئاتر تجربه؛ می توانند با دریافت و تکیمل فرم ثبت نام و ارسال آن درمحله نهایی این آزمون که به صورت حضوری انجام می گیرد شرکت کنند

متقاضیان حضور در آزمون انتخاب بازیگری گروه تئاتر تجربه با توجه به قوانین و شرایط ذکر شده می توانند با دریافت و تکیمل فرم ثبت نام دراین آزمون شرکت کنند.

شرایط کلی و تشریح نحوه برگزاری آزمون:

کلیه متقاضیانی که تا کنون برای شرکت در آزمون انتخاب بازیگر گروه تأتر تجربه، از طریق صفحه ی گروه در اینستاگرام ، مشخصات فردی، تحصیلی و رزومه ی خود را اعلام نموده اند، مرحله ی اول ثبت نام را انجام داده اند ودر مرحله ی دوم با دریافت و تکمیل  فرم ثبت نام و ارسال آن به ایمیل info@bazinam.ir در این آزمون شرکت داده خواهند شد.بدیهی است عدم دریافت فرم  و تکمیل ثبت نام، به معنی انصراف از شرکت در آزمون است و نام متقاضی به این ترتیب از لیست حذف خواهد شد.

اولین روز انتخاب بازیگر روز پنج شنبه ۲۷ مهرماه است، بنابراین تمامی متقاضیان می بایست حداکثر تا ۲۶ مهرماه نسبت به دریافت و تکمیل فرم ثبت نام در سایت اقدام نمایند.

لازم به توضیح است این آزمون در تمام مراحل بصورت رایگان انجام می شود و هیچ وجهی از هیچ کسی دریافت نمی شود. لطفا به این امر توجه داشته باشید.

تذکر مهم: کلیه داوطلبان می بایست یک نسخه از فرم ثبت را به همراه یک قطعه عکس در روز آزمون به همراه خود داشته باشند

مکان برگزاری آزمون ها:  میدان فردوسی؛ خیابان موسوی، کوچه شهید محمدآقا؛محل خانه نمایش اداره تئاتر

 

جهت دریافت فرم ثبت نام روی نوته زیر کلیک کنید

فرم ثبت نام در آزمون

bbbbbbbbbbbbbbbbbbb

AVALI

۲

۳

۴

۵

 

 

 

One thought on “دریافت فرم انتخاب بازیگر گروه تئاتر تجربه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *